У нашому автопарку 207 автопоїздів. Добове завантаження і перевезення до 7000 тонн. Всі автомобілі обладнані системою контролю GPS. Замовникам надаємо on-line стеження за перевезенням вантажу.

       

Перевезеня зерна

 

Транспортно-експедиційна компанія “Зернотрейд” пропонує зернові перевезення та транспортування зернових культур та іншої сільгосппродукції автомобільним транспортом різної вантажопідйомності.

 

В яких регіонах працюємо?

 

Наші зерновози в Україні працюють у всіх регіонах країни — в місцях збору врожаю зернових та олійних культур, на об'єктах перевантаження та зберігання зерна, в місцях внутрішнього збуту, та збуту на експорт, на підприємствах по переробці. За майже 20 років роботи ми збудували розгалужену систему автомобільних зернових перевезень, маємо партнерів в різних регіонах України, організовану логістику, тому швидко надаємо транспорт клієнтам у всіх регіонах й не потребуємо багато часу на прокладання маршрутів перевезень. За довгий строк роботи на цьому ринку опрацювали всі можливі напрямки, склали найвдаліші й найшвидші маршрути.

 

Чому у нас вигідне перевезення зернових?

 

Тому що ми маємо власний автомобільній транспорт, яким вільно розпоряджаємось. До послуг клієнтів — 207 сучасних автопоїздів, які можуть щодня перевозити до 11 тисяч тон сільськогосподарської продукції. Організовуємо завантаження з елеватора чи прямо з току.

 

Забезпечуємо вчасний якісний технічний огляд всього автопарку транспортних засобів, швидке перевезення зернових, тому ви отримуєте тільки ті зерновози, що відпрацюють кожну витрачену гривню. Більше того, в кожного водія є запасні деталі для механізмів та вузлів, що найчастіше виходять із ладу у зв'язку з несприятливими дорожніми умовами, перевантаженням тощо. Тому несправності, які трапляються вкрай рідко, швидко ліквідуються на місці й не впливають на строки доставки — вони залишаються незмінними.

Ще один аргумент на користь того, щоб замовити перевезення зерна по Україні у нашої компанії — злагоджена команда професіоналів. В нашій команді кожна людина на своєму місці, бездоганно виконує власні посадові обов'язки, отже нашим клієнтам дістається тільки відмінний сервіс та задоволення від роботи зі справжніми спеціалістами, що знаються на галузі, в яку залучені. Ми здатні опрацьовувати завдання будь-якого об'єму та складності, вірно організувати транспортні перевезення та експедування на всіх рівнях — від перевірки  зернових та отримання сертифікатів до оформлення супровідної документації.

 

Які використовуємо зерновози в Україні?

 

Розуміємо, що в кожному завантажувальному чи розвантажувальному пункті різні технічні можливості, тому пропонуємо зерновози самоскидного типу. Оскільки співпрацюємо з клієнтами всіх категорій, наповнили автопарк моделями різної вантажопідйомності — вантажівками вітчизняного та закордонного виробництва місткістю від 30 до 50 тонн. Це дозволяє оптимізувати витрати на перевезення та пропонувати клієнтам тільки той транспорт, що максимально відповідає їхнім потребам.

 

Для масштабних перевезень використовуємо зерновози в зчепленні з причепами — з одного боку це економія пального, а з іншого спрощує зважування автівок на вагових пунктах з різним ваговим обладнанням. Всі до одного зерновози обладнані всім необхідним для збереження цілісності та якості вантажу, попередження висипання в процесі транспортування зерна

або несанкційованого вилучення частини зерна. Ми повністю контролюємо процес перевезення, тому гарантуємо 100% збереження довіреної нам продукції.

 

Вартість перевезення зерна розраховується індивідуально для кожного клієнта з огляду на такі фактори, як напрям та відстань перевезення, строки перевезення, об'єми вантажу. Оголошена вартість залишається незмінною, навіть якщо при перевезенні виникли певні ускладнення, зміни маршруту тощо. Співпрацюючи з нами, ви просто отримуєте якісний вчасний сервіс, а всі ризики ми беремо на себе.